icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!
#
Ebury Partners Belgium NV Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
Przejdź do strony

Kilka słów o firmie

Ebury to globalna instytucja płatnicza, mająca status instytucji pieniądza elektronicznego. Specjalizuje się w usługach finansowych dla sektora MSP i dużych przedsiębiorstw. Fintech dostarcza sprawdzone rozwiązania, dotychczas niedostępne dla polskich eksporterów i importerów, eliminując bariery w obszarze rozliczeń, transakcji walutowych oraz zarządzania ryzykiem walutowym.

 

Zespół fintechu, liczący ponad 1 300 specjalistów, pracuje w ponad 30 oddziałach oraz biurach zlokalizowanych w ponad 20 krajach na czterech kontynentach. Komentarze i wielokrotnie nagradzane za trafność raporty walutowe analityków instytucji zapewniają przedsiębiorcom komfort i możliwość skoncentrowania się na prowadzeniu własnego biznesu.

 

Eksporterzy i importerzy mogą w Ebury korzystać z kont dla firm w ponad 35 lokalnych walutach w ponad 20 krajach, w tym w Hong Kongu, Kanadzie, Australii, na Węgrzech oraz w Wielkiej Brytanii. Firma umożliwia transakcje w ponad 130 walutach, w tym wielu walutach odległych krajów (m.in. chiński juan, rosyjski rubel, czeska i szwedzka korona, lira turecka, rupia indyjska, real brazylijski, tajski bat, meksykańskie peso).

 

W ciągu ostatnich lat Ebury otrzymało wiele nagród za kompetencje w zakresie rozliczeń międzynarodowych, które sprawdziło do tej pory ponad 50 tysięcy importerów i eksporterów, w tym ponad 2 tysiące firm z Polski. Własne centrum IT w Maladze (Hiszpania) oraz Londynie (Wielka Brytania) dostarcza klientom bezpieczne i innowacyjne rozwiązania technologiczne, w tym najwyższej jakości platformę online. Firma współpracuje z wiodącymi światowymi instytucjami finansowymi. Uczestniczy w najważniejszych globalnych inicjatywach dotyczących rozwoju ekosystemu płatniczego, jak np. SWIFT gpi.

 

Gwarancją bezpiecznej współpracy z Ebury jako regulowaną instytucją pieniądza elektronicznego jest działalność pod nadzorem Narodowego Banku Belgii w Unii Europejskiej oraz FCA (brytyjskiego odpowiednika KNF) w Wielkiej Brytanii. Ebury Polska jest członkiem wielu Izb gospodarczych oraz stowarzyszeń m.in eIzba, Polsko- Ukraińska Izba Gospodarcza, Polsko- Niemiecka Izba Gospodarcza, Polsko-Brytyjska Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach i wiele innych.