icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!
#
Mateko Sp. z o.o.
Przejdź do strony

Kilka słów o firmie

Mateko Sp. z o.o.

ul.Przyleśna 17A,

05-126 Michałów-Grabina, Nieporęt

 

MATEKO

Jesteśmy polską firmą. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń służących poprawie jakości powietrza. Z pasją tworzymy nowoczesne, łatwe w instalacji produkty do mieszkań i biur sygnowane logiem Vaco i Blaupunkt.

 

Z dumą odbieramy prestiżowe nagrody przyznawane za design i rozwiązania technologiczne zastosowane w naszych urządzeniach: IF, IDEA Awards, Must Have, 50 kreatywnych... Kolejne sukcesy napędzają nas do coraz bardziej nowatorskich pomysłów i działań.

Obecność na ważnych eventach technologicznych, targach oraz w mediach, pozwala zaznajamiać odbiorców z naszymi pomysłami i sukcesami.

 

Najlepsze relacje biznesowe z naszymi klientami i urządzenia najwyższej klasy, to owoce wieloletniej, ciężkiej i pełnej satysfakcji pracy. Szeroki dostęp do naszych produktów, zapewniamy dzięki stałej kooperacji ze sprawdzonymi, europejskimi dystrybutorami.

 

Wiemy jak ważne jest czyste powietrze. Dbając o komfort i bezpieczeństwo klientów, stworzyliśmy i wprowadziliśmy na rynek szeroką gamę urządzeń wytwarzających najlepszej jakości powietrze.

 

Produkty jakie znajdziecie w ofercie Mateko to m.in.: klimatyzatory przenośne, oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza, ale również panele grzewcze czy koncentratory tlenu.

 

Mateko rozwija swoją wiedzę bazując na opiniach konsumentów, tak by dostarczać rozwiązania dopasowane do potrzeb odbiorcy. Powodzenie zawdzięczamy wspólnej pracy naszego zespołu – analizujemy, słuchamy opinii, wymieniamy się spostrzeżeniami, a następnie przechodzimy do działania!