icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!
#
Slowroom Katarzyna Hiller
Przejdź do strony

Kilka słów o firmie

Slowroom to producent toreb i opakowań wielokrotnego użytku do celów spożywczych. Przedsiębiorstwo zajmuje się całością– od stworzenia projektu, wyszukania materiałów, po organizację produkcji. Produkty robione są w Polsce na bazie tkanin i dodatków wyprodukowanych w Polsce i trafiają na rynki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach i Słowenii. Produkowanie w Polsce i kupowanie tkanin u polskich producentów jest jednym z założeń – jest to mała cegiełka budująca polską gospodarkę i wspierająca krajowy rynek pracy. Produkty firmy to trwałe torby zastępujące jednorazowe opakowania. Można je prać i wykorzystywać latami, rezygnując z jedno-razówek, których czas produkcji to kilka sekund, średni czas wykorzystania to zaledwie 20 minut, za to czas rozkładu, to aż 400 lat.

Polskie produkty

Wszystkie tkaniny wykorzystane do produkcji toreb są zakupione w Polsce. Produkowanie w Polsce i kupowanie tkanin u polskich producentów jest jednym z naszych założeń – jest to nasza mała cegiełka budująca polską gospodarkę i wspierająca nasz rynek pracy.

Idea prospołeczna

Wszystkie nasze produkty są szyte w Zakładach Aktywności Zawodowej, które dają pracę oso-bom niepełnosprawnym i propagują aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych. Nasze torby są świadectwem najwyższej jakości pracy zatrudnionych tam osób.