icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!
#
BARWA SYSTEM Sp. z o.o.
Przejdź do strony

Kilka słów o firmie

Barwa System działa na rynku materiałów wykończeniowych od 1994. Swoją działalność rozpoczęli od współpracy z włoskim producentem w zakresie importu i montażu metalowych sufitów podwieszanych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło podejmować się innowacyjnych rozwiązań i uruchomić własną produkcję sufitów podwieszanych na rynku polskim. Misją firmy jest dostarczenie klientom wyrobów metalowych najwyższej jakości. Barwa System projektuje oraz produkuje sufity rastrowe, kasetonowe, listwowe, z siatki cięto ciągnionej oraz okładziny i elewacje. Rocznie spółka dostarcza na rynek europejski ponad 200 000 m2 sufitów metalowych, co czyni nas największym producentem sufitów metalowych w Polsce.

Artykuły o firmie

Zdjęcie przykładowe
Intuicja biznesowa kluczem do sukcesu
18.01.2023

O historii powstawania firmy, nowościach w ofercie i planach na przyszłość – z Markiem Krauze, Prezesem Zarządu firmy BARWA SYSTEM Sp. z o.o., wieloletnim członkiem Polskiego Klastra Budowlanego – rozmawiała Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna „Buildera”.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany na targach Fensterbau Frontale
10.08.2022

W dniach 11-14 lipca 2022 roku braliśmy udział w międzynarodowych targach okien, drzwi i fasad, technologii i komponentów.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany na targach BIG 5 w Kairze
20.07.2022

W dniach 25-27 czerwca odbyły się targi The Big 5 Construct Egypt.

Czytaj więcej