icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!

Kilka słów o firmie

Afore Polska, wyłączny Partner Afore New Energy Technology (Shanghai)na rynku polskim jest mocno zaangażowany w kompleksową obsługę klienta, zapewniając pełne wsparcie w szerokim zakresie swojej działalności. 

Celem jest zapewnienie pełnego wsparcia w całym okresie gwarancji oraz serwisu pogwarancyjnego. Zarówno instalator, jak i klient końcowy zawsze może skorzystać z naszego Wsparcia Technicznego.

Początek działalności AFORE POLSKA to rok 2016 – poświęcony na przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów sprzedażowych i marketingowych.

2017 – Rozpoczęcie działalności handlowej.

2018 – Projekty parasolowe realizowane we współpracy z Partnerami EPC, wprowadzenie do oferty inwerterów 50 i 60 kW.

2019 – Umocnienie pozycji na rynku, dynamiczny rozwój firmy, lecz także nie miła przygoda z problemami z softwarem. W okresie od sierpnia do listopada część inwerterów została dostarczona na rynek z błędem w oprogramowaniu, co objawiało się na kilka sposobów:

Błąd Eeprom / Przywracanie do ustawień fabrycznych / Utrata komunikacji z WiFi

W wyniku analizy i testów – również prowadzonych w AFORE POLSKA zostało nam dostarczone poprawne oprogramowanie, które Serwis Mobilny AFORE POLSKA implikuje w inwertery, gdzie taka niedogodność ma miejsce. Zjawisko to dotyczyło ok. 2 000 szt. inwerterów.

Dzięki zgranemu zespołowi akcja ta jest obecnie na ukończeniu. Sytuacja pokazuje, iż AFORE POLSKA jest w stanie logistycznie oraz technicznie rozwiązać każdy problem. Naszym celem jest, by każdy Klient był zadowolony. W dotychczasowej historii nie ma ani jednej sytuacji, gdzie problem pozostałby bez rozwiązania.

2021 – Nowa generacja inwerterów jednofazowych z funkcją zdalnej aktualizacji (czerwiec). Nowa generacja inwerterów trójfazowych z funkcją zdalnej aktualizacji (październik).

Rozbudowa Działu Technicznego, celem wprowadzenia domowych oraz przemysłowych magazynów energii.