icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!

Kilka słów o firmie

4 ECO to dystrybutor i instalator największych firm w Polsce z dziedziny fotowoltaiki, źródeł ciepła itermoizolacji. Naszym zadaniem jest nie tylko dbanie o stan otaczającego nas środowiska, lecz także zapewnienie komfortu Tobie i Twoim bliskim. Termomodernizacja budynków to inwestycja, dzięki której zminimalizujesz zapotrzebowanie na energię cieplną w obiekcie – domu lub firmie. Pozwoli Ci to zmniejszyć wysokość rachunków za ogrzewanie. Jeśli solidnie wykonana farma fotowoltaiczna, montaż pomp ciepła, wentylacji lub klimatyzacji to kwestie, nad którymi ostatnio się zastanawiasz, skontaktuj się z 4 ECO! Doradzimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zajmujemy się nie tylko instalacjami fotowoltaicznymi, pomp ciepła i rekuperacją. Przygotowujemy również wnioski o przyznanie dofinansowania. W 4-eco.pl zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z pozyskiwaniem środków z funduszy unijnych oraz krajowych związanych z termomodernizacją budynków. Z naszą pomocą pozyskasz fundusze na panele fotowoltaiczne, montaż pomp ciepła, wentylacji i klimatyzacji. Już nie musisz się martwić o przygotowanie dokumentów. Po otrzymaniu dofinansowania dobieramy i montujemy w Twoim domu, gospodarstwie lub firmie nasze najlepsze instalacje fotowoltaiczne, rekuperacje czy maty grzewcze.

Zainstalowaliśmy już ponad 150 tysięcy metrów kwadratowych paneli fotowoltaicznych. Dzięki zaufaniu kolejnych klientów wciąż się rozwijamy – z roku na rok wykonujemy coraz więcej realizacji. Jeśli Ciebie również interesuje termomodernizacja budynków, zobacz, co proponuje nasza firma 4 ECO. Zapewniamy profesjonalny montaż wentylacji, klimatyzacji, pomp ciepła i fotowoltaiki. W zależności od danego budynku dobieramy właściwe podzespoły, które charakteryzują się skutecznym i sprawnym działaniem. Montowane przez nas panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, maty grzewcze i systemy izolacji pochodzą od sprawdzonych producentów. Dlatego nie musisz obawiać się ich słabej jakości. W 4 ECO posiadamy ogromne centrum logistyczne i flotę samochodową. Instalacja fotowoltaiczna i pompy ciepła to doskonały pomysł na zapewnienie sobie efektywnego i zarazem ekologicznego źródła ciepła. Co, ciekawe pompa ciepła może funkcjonować zarówno jako ogrzewanie, jak i klimatyzacja. Bez względu na to, czy interesuje Cię fotowoltaika dla firm, farma fotowoltaiczna, rekuperacja, montaż klimatyzacji czy wentylacji, wybierz 4 ECO!