icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!
#
PAGEN Sp. z o.o.
Przejdź do strony

Kilka słów o firmie

Firma PAGEN prowadząca działalność od 1998 roku jest jednym z wiodących polskich producentów stolarki otworowej w systemach PVC i Aluminium. Produkując okna, drzwi wejściowe, drzwi tarasowe, rolety i bramy garażowe firma bazuje na strategicznej współpracy z uznanymi producentami profili, takimi jak: SCHÜCO i SALAMANDER w segmencie produktów PVC oraz ALUPROF i PONZIO w segmencie produktów Aluminium. Okucia obwiedniowe dostarcza firma WINKHAUS, natomiast w niskoemisyjne szyby zespolone zaopatrywani jesteśmy przez Effect- Glass S.A. Bramy garażowe oraz rolety produkowane przez PAGEN wyposażane są w systemy Smart Home i napędy Somfy i Sommer. Produkty PVC i aluminium są dostępne w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii, Belgii, Francji, Wlk. Brytanii, a nawet w Kanadzie, USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie.

Artykuły o firmie

Zdjęcie przykładowe
Master Line - Nowy system okienny i HST w ofercie firmy PAGEN
24.01.2023

Aluminiowy system okienny o solidnej konstrukcji, spełniający normy dot. izolacji termicznej i akustycznej oraz tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne dostępne we wszystkich schematach zabudowy zostały wprowadzone do oferty firmy PAGEN.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
PAGEN finalistą Best of IBS Awards 2023
12.01.2023

Już wkrótce w Las Vegas rozpoczną się prestiżowe amerykańskie targi NAHB International Builders' Show® (IBS). Podczas tego wydarzenia National Association of Home Builders (NAHB) wręczy nagrody Best of IBS Awards 2023.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
PAGEN sponsorem strategicznym A.S. LUBE Volley Civitanova
23.09.2022

16 września 2022 roku podczas specjalnej konferencji prasowej w Civitanova oficjalnie ogłoszono podpisanie kontraktu sponsoringowego pomiędzy polskim producentem okien, drzwi, rolet i bram garażowych, a siatkarskim gigantem A.S. LUBE Volley.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Nowe modele drzwi PVC w kolekcji PAGEN Modern Line
09.09.2022

Linia drzwi PVC marki PAGEN powiększyła się o 10 modeli, a ich premiera odbyła się podczas targów Fensterbau Frontale 2022 w Norymberdze.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Fensterbau Frontale 2022: Kluczowe trendy przyszłości według PAGEN
11.08.2022

Targi Fensterbau Frontale wracając do naszych kalendarzy po czteroletniej przerwie potwierdziły swój status wyjątkowego święta branży stolarki otworowej.

Czytaj więcej