icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!

Polski Klaster Budowlany na targach Batimat w Paryżu!

W dniach 03-06 października 2022 r. odbyły się targi branżowe Batimat w Paryżu. Nie mogło tam zabraknąć członków Polskiego Klastra Budowlanego. 

Międzynarodowe Targi Branży Budowlanej BATIMAT we Francji są imprezą, która corocznie przyciąga największych inwestorów i specjalistów, którzy wspólnie poszukują i dzielą się innowacyjnymi rozwiązaniami dla branży budowlanej. Polski Klaster Budowlany zorganizował misję gospodarczą przedsiębiorców z Klastra, którzy zwiedzili targi i odbyli mnóstwo spotkań z potencjalnymi oraz obecnymi partnerami biznesowymi.

Podczas wydarzenia na stoisku narodowym Polski z ramienia Ministerstwa Rozwoju i Technologii jako ekspert branżowy obecny był Dyrektor Generalny Polskiego Klastra Budowlanego Mariusz Wasilewski:

- "Polskie stoisko narodowe w ramach Programu Branżowego Budowa i Wykończenie Budowli służy przede wszystkim nawiązywaniu relacji międzynarodowych oraz pomocy polskim przedsiębiorcom w promocji swoich produktów na rynkach zagranicznych. Na targach Batimat spotyka się cały świat. Mieliśmy tu gości nie tylko z Francji, ale m.in. również z Afryki (Senegal, Nigeria, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwinea), także ZEA, Turcja, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Norwegia, Dania, Szwecja, Holandia, Belgia. Na samych targach Batimat wystawia się w tym roku ponad 40 firm z Polski, to świadczy, że polskie produkty mocno wchodzą na rynki międzynarodowe i są coraz bardziej doceniane. Jakość jest bardzo wysoka. My jako Polski Klaster Budowlany pomagamy naszych członkom w internacjonalizacji już od kilku dobrych lat. Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie zainteresowane firmy z branży!"

Relacja zdjęciowa z targów Batimat poniżej:

Podobne artykuły

Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany na misji w Orlando!
14.04.2022

Misja gospodarcza Polskiego Klastra Budowlanego pojawiła się na targach budowlanych NAHB International Builders’ Show IBS 2022

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany na targach BIG 5 w Kairze
20.07.2022

W dniach 25-27 czerwca odbyły się targi The Big 5 Construct Egypt.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany na targach Fensterbau Frontale
10.08.2022

W dniach 11-14 lipca 2022 roku braliśmy udział w międzynarodowych targach okien, drzwi i fasad, technologii i komponentów.

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Misja Swissbau 2022
10.08.2022

W dniach 03-06.05.2022 r. Polski Klaster Budowlany odwiedził targi w Bazylei, Szwajcaria.

Czytaj więcej