icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!

Polski Klaster Budowlany na targach Fensterbau Frontale

W dniach 11-14 lipca 2022 roku braliśmy udział w międzynarodowych targach okien, drzwi i fasad, technologii i komponentów - FENSTERBAU FRONTALE w Norymberdze. Przedsiębiorcy z Polskiego Klastra Budowlanego odbyli szereg spotkań biznesowych oraz wzięli czynnie udział w targach jako zwiedzający. Polskie firmy, które wzięły udział w targach w roli wystawców to m.in.: PAGEN, GVG Aluminium, EKO-OKNA, Drutex, Window Mariola, ITA Tools, Tarasola, Wiśniowski.

Udział w misji objęty jest dofinansowaniem w ramach Programu Promocji Polskiego Budownictwa i Wykończenia Wnętrz. Oznacza to, że firmy, które zdecydują się na wyjazd, mogą otrzymać dofinansowanie obejmujące do 80 proc. kosztów związanych m.in. z: kosztem podróży, ubezpieczeniem, kosztem pobytu, zwiedzaniem targów, organizacją kolacji biznesowych i spotkań z instytucjami oferującymi wsparcie eksperckie w zakresie prawnym, finansowym, podatkowym oraz certyfikacyjnym.

 

Wydarzenie dofinansowane w ramach projektu "SHOW YOURSELF - polskie produkty budowlane na arenie międzynarodowej - IV edycja" POIR.02.03.03-20-0002/19-00
w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020, Osi priorytetowej II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Działania 2.3. Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, Poddziałania 2.3.3. Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych, współfinansowego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Podobne artykuły

Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany na misji w Orlando!
14.04.2022

Misja gospodarcza Polskiego Klastra Budowlanego pojawiła się na targach budowlanych NAHB International Builders’ Show IBS 2022

Czytaj więcej
Zdjęcie przykładowe
Polski Klaster Budowlany na targach BIG 5 w Kairze
20.07.2022

W dniach 25-27 czerwca odbyły się targi The Big 5 Construct Egypt.

Czytaj więcej