icon Wspieramy polskich przedsiębiorców!

Wciąż można skorzystać z internacjonalizacji!

14.04.2022

Przypominamy, że w dalszym ciągu istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na wystawienie się na targach międzynarodowych w dowolnym miejscu na świecie w ramach internacjonalizacji. 

Polski Klaster Budowlany już od ponad 10 lat skutecznie wspiera polskie firmy w działaniach wizerunkowych, marketingowych i handlowych. Od maja 2017 roku możliwość wsparcia uzyskały również firmy planujące ekspansję zagraniczną. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań know-how oraz możliwości dofinansowania dajemy naszym klastrowiczom realne korzyści, również finansowe.

Poprzez projekt "show yourself" dajemy możliwość uzyskania dofinansowania na wszystkie targi międzynarodowe w dowolnym miejscu na świecie.

ramach dofinansowania firma należąca do klastra może sfinansować między innymi powierzchnie targową, zabudowę stoiska, transport ekspozycji czy udział pracowników w wydarzeniu (loty, hotele, wyżywienie itp.).

Procedura otrzymania środków jest stosunkowo prosta, a nasz zespół pomoże na każdym etapie ich uzyskania.

Wartość dofinansowania różni się w zależności od wiekości przedsiębiorstwa. Wszystkie szczegóły chętnie wyjaśni nasz przedstawiciel.